BLUES CAROUSEL - cyklus rotujúcich bluesových podujatí:
koncerty
a free-jamy pre každého, kto má rád zdravú hudbu...

 

BLUES CAROUSEL- blueskörhinta:
koncertek és free-jamek örömzenélések sorozata várható...

 

Milí priatelia dobrej hudby,
jedným z našich ciežov je prezentácia programov z oblasti bluesovej a blues-rockovej hudby, ako aj iných príbuzných žánrov, vymykajúcich sa z košiara komerčnej pop-music. Touto nežahkou cestou mienime vychádza v ústrety očakávaniam prívržencov kvalitných menšinových žánrov a rozširova tak horizont súčasnej slovenskej kultúry.

P.S.: Dúfame, že našu snahu privítajú nielen tí z Vás, ktorí vyrastali na hudbe Muddyho Watersa, Johna Lee Hookera,
B.B. Kinga, Erica Claptona, Petera Greena, Jimiho Hendrixa, Janis Joplin a Led Zeppelin ale oslovíme aj tábor mladších, ktorým slovo blues je zatiaž nenaplnené obsahoma nepoznajú ho ani len z rozprávania starých rodičov.
Ďakujeme za Vᚠzáujem a morálnu podporu.

Kedves bluesrajongó barátaink!
Szándékaink egyike olyan jellegű rendezvények létrehozása, melyek közvetlenül kötődnek a blues, blues-rock alapjaihoz, illetve az ezekhez tartozó az elüzletesiedett pop-zene területén kívül álló rokon stílusok bemutatása. Bízunk benne, hogy eme igyekezetünket nemcsak azok fogják értékelni, akik Robert Johnson, Muddy Waters, John Lee Hooker, B.B. King, Eric Clapton, Peter Green, Jimi Hendrix
Led Zeppelin vagy Janis Joplin zenéjén nőttek fel, hanem a fiatalabb generáció is, akik a bluesról idáig csak az ,,öregektől’’ hallottak. Honlapunk abból a célból lett megalkotva, hogy információkat közöljön a hazai és külföldi blues élet eseményeiről, koncertekről, lemezmegjelenésekről és még sok minden másról.

E-mail leveleire válaszolunk és a hasznos információkat közölni fogjuk. Ilyen módon adhatjátok közzé
a műsorainkról, azok színvonaláról, tartalmáról alkotott véleményeiteke

Všetkým našim modrým príbuzným dávame na vedomie, že kolotoč pokračuje !!!
Blues Carousel - blueskörhinta itt folytatodik !!!

Komárňanská 3 - Nové Zámky